HD Mode

3D tarayıcınız için yeni
Yapay Zeka destekli
HD Modu

En çok satan optik 3D tarayıcılarımız, yeni HD Modu sayesinde artık daha da iyi. Ultra keskin, temiz ve ayrıntı açısından zengin taramalar için sektörde bir ilk olan, yapay zeka destekli tarama teknolojisi.

HD Mod özelliğinin temel avantajları

Yüksek çözünürlük

Artec 3D’nin yapay zeka sistemini destekleyen sinirsel motor algoritması sayesinde, 0,2 mm’ye kadar çözünürlükle çarpıcı, keskin 3D taramalar elde edeceksiniz.
HD
SD
Artec Leo ile Taranan bir motosiklet motorunun karmaşık parçaları

Küçük dataylar

3D tarayıcınızla küçük ve daha ince detayları HD kalitesinde ve minimum sapmalar ile tarayın.
HD
SD
Artec Eva ile taranan motosiklet tekerleğinin ince çizgileri

Keskin kenarlar

3D tarayıcınızla, ince kenarlar yüksek çözünürlükte ve orijinal şekillerine yakın olarak taranabilir.

HD
SD
Artec Eva ile taranan jant kapağının keskin kenarları

Karmaşık geometriler

Taramalarınız her ayrıntıyla yeniden yapılandırılarak, size eksiksiz yüzey geometrisi verirken, ulaşılması zor ve karmaşık geometrileri kolayca tarayın.
HD
SD
Artec Eva ile Taranan çift ​​kavramalı şanzımanın detayları

Verileri temizle

Artec Yapay Zeka motoruyla, ham verilerde çok az gürültü var veya hiç yok, daha temiz işlenmiş veriler ve son 3D modeliniz için tasarruf edilen zaman sağlar.
HD
SD
Artec Eva ile Taranan bir iskeletin kemiklerini yakalayın

Saç tarama

Taranması çok zor olan saçlar, HD Modunda her zamankinden daha doğru bir şekilde yakalanır. Daha fazla kısa saç geometrisi ve ayrı saç tellerinin yakalanmasını bekleyin.
HD
SD
Artec Leo ile taranan saç şekli ve telleri

Parlak, siyah yüzeyler

Tarayıcınızı alın ve koyu veya parlak yüzeyleri yüksek çözünürlüklü, orijinal şekillerinde ve fazladan adım olmadan yakalayın.

Küçükten büyüğe nesneleri tarayın

HD Modu ile Artec Eva veya Leo tarayıcınız, ince borular veya valf kolları gibi daha küçük, karmaşık parçalardan araba motorları veya iskeletler gibi ince ayrıntılara sahip daha büyük alanlara kadar çok çeşitli nesneleri kusursuz ve yüksek ayrıntıyla yakalayabilir.

Tersine mühendislik ve Kalite Kontrol

Temiz, eksiksiz veriler sayesinde tersine mühendislik ve kalite kontrol için mükemmel bir uyum, taramalar ilkel şekillerle kolayca takılabilir ve daha fazla değişiklik için dışa aktarılabilir.

Artec 3D Yapay Zeka Motoru

Artec 3D Yapay Zeka Motoru Yeni HD Modu, tarayıcınız için son teknoloji ürünü tescilli bir sinir motoru olan Artec Yapay Zeka tarafından desteklenmektedir. Yüzbinlerce özenle seçilmiş örnek üzerinde eğitilen motorun sinir ağı, bilinen desenleri, yüzey ayrıntılarını ve şekilleri algılar ve 3D tarayıcınızın çerçeve başına çok daha fazla sayıda poligonu yeniden oluşturmasına izin vererek daha yoğun ve daha yüksek kalitede 3D veriler sağlar.

Nasıl çalışır?

Yaptığınız işe ve hangi verilere ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak, tarayıcınızla ekstra bir tanım ve kalite düzeyi için artık temel SD tarama modundan yepyeni HD’ye kolayca geçiş yapabilirsiniz. Aynı tarayıcıyla, tam olarak ihtiyacınız olan şey için daha fazla özelleştirme parmaklarınızın ucunda. Zamanınız kısaysa veya ince bir geometriye ihtiyacınız yoksa, dışarıda tarama yapıyorsanız veya pil gücü sınırlıysa, SD Modu size yardımcı olur. Yeni HD Modu ile Artec Eva veya Leo’nuz anında çok daha güçlü ve çok yönlü bir 3D tarayıcıya dönüştürülebilir, ince çizgileri ve zor köşeleri daha kısa sürede ve mükemmel geometri ile yakalayabilir.
Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
error: Content is protected !!