Artec Studio

Artec Studio

3 Boyutlu Tarama yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Artec Studio’da otopilot, kullanıcıları birkaç adımda 3D tarama ve veri işleme konusunda yönlendiren gelişmiş bir akıllı mod.

Taradığınız nesne hakkında bazı basit soruları yanıtlayın ve Artec’in gelişmiş 3D görüntüleme yazılımı verileriniz için en etkili 3D algoritmalarını seçecek ve profesyonel uygulamanızda kullanıma hazır yüksek hassasiyetli bir model geliştirecektir.

Artec Studio 3D Tarama Yazılımı Temel Özellikler

Yüksek hassasiyet

İster Otopilot ister manuel modu seçin, Artec Studio asla hassasiyetten ödün vermez.

İsteğe bağlı gelişmiş ayarlar

Artec Studio, deneyimli kullanıcılara tam kontrol ve esneklik sağlayan eksiksiz gelişmiş ayarlara sahiptir.

Hız göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur

Verilerinizi saniyeler içinde işlemek için güçlü teknolojiler.

Büyük veri kümeleri oluşturma ve işleme

Artec Studio o kadar güçlü ki 500 milyona kadar çokgen içeren veri kümeleriyle çalışabilirsiniz. Büyük nesneleri taramak ve 3D modelleri maksimum çözünürlükte yapmak için mükemmeldir.

CAD ile doğrudan uyumluluk

Artec Studio'da bir 3D model oluşturun ve doğrudan SOLIDWORKS, AutoCAD ve Design X'e aktarın.

Parlamayan taramalar

Yeni Otomatik Parlama Kaldırma özelliği, profesyonel 3D taramanın korkunç kötü adımlarından biri olan taramalardan kurtulmak için gelişmiş PBR algoritmaları kullanır. Kolayca saatlerce tasarruf edebilirsiniz.

Yeni kullanıcılar bile siyah, parlak veya ince alanları 3D olarak tarayabilir

Artec Studio 18, nesnenizin yüzeyini analiz eder ve tarayıcınızın hassasiyetini, 3D tarama için bile zor alanları almak üzere otomatik olarak ayarlar. Sonuç olarak, yeni kullanıcılar bile siyah, parlak nesneleri veya tüyleri kolayca dijitalleştirebilir!

Artec Studio'da kolay 3D tarama

Güçlü 3D görüntüleme yazılımı, sorunsuz bir tarama deneyimi için çok önemlidir. Tarayıcının verileri nasıl yakaladığını ve hangi hassasiyet düzeyinde olduğunu tam anlamıyla kontrol eder. Artec Studio, sonuçlarınızda yüksek hassasiyet sağlayan en gelişmiş 3D veri algoritmalarına sahiptir ve aynı zamanda 3D taramayı hassas ve kullanıcı dostu hale getirir.

MAC'te tarama

Artec Studio’yu Bootcamp üzerinden kurmanın yanı sıra, Mac kullanıcıları ücretsiz ScanApp bağımsız uygulamamızı kullanarak yüksek kaliteli, doğru taramalar da yapabilirler. Hem yeni hem de deneyimli kullanıcılar taramanın kolay yolunun yanı sıra temiz, ergonomik arayüzü takdir edeceklerdir. Kullanıcılar ScanApp’da temel model işlemeyi gerçekleştirebilir ve daha sonra Windows PC veya Artec Studio’da Bootcamp aracılığıyla daha kapsamlı işlem için sonuçları dışa aktarabilir.

Hızlı, Otomatik Son İşlem

3D taramaya yeniyseniz ve 3D veri işlemede adım adım yönlendirmeye ihtiyacınız olup olmadığı veya iş akışınızı hızlandırmak isteyen deneyimli bir kullanıcı olan Artec Studio’nun atılımı otomatik işleme özellikleri 3D taramada yeni bir ufuk oluşturuyor.

Manuel mod

Artec Studio ayrıca 3D modelinizi manuel olarak işleyebilmeniz için eksiksiz bir araç yelpazesine sahiptir ve verileriniz üzerinde tam kontrol sağlar. İhtiyacınız olan sonuçları elde etmenizi daha da hızlandıran iş akışınızı kolaylaştıran birçok özellik dahildir.
Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
error: Content is protected !!