Geomagic Design X

Geomagic Design X

Geomagic Design X Tersine Mühendislik Yazılımı

Tarama Datasından CAD'e Giden En Kısa Yol!

Sektörün en kapsamlı tersine mühendislik yazılımı olan Geomagic Design X, mevcut CAD yazılımınızla uyumlu, özellik tabanlı, düzenlenebilir katı modeller oluşturabilmeniz için geçmişe dayalı CAD’i 3D tarama veri işleme ile birleştirir.

Tersine mühendislik modellerinin Solidworks, PTC Creo, Siemens NX ve Autodesk Inventor’a canlı aktarımı, tersine mühendislik yapılmış modellerin, tam özellik tabanlı parametrik geçmiş ağaçlarıyla sıfırdan tasarlanmış gibi yerel CAD sisteminize sorunsuz bir şekilde aktarılabileceği anlamına gelir.

Geomagic Design X Tersine Mühendislik Yazılımı Temel Özellikler

Tasarım Sürecini Hızlandırın

3D CAD modellerini hızlı bir şekilde oluşturmak için başlangıç ​​bloğu olarak prototipleri veya eski parçaları kullanın.

Maliyetleri azaltın

Eski 2D çizimlerini güncellemek veya eski parçaları manuel olarak ölçmek için acı verici bir süreç olmadan mevcut parçaları yeniden kullanın ve geliştirin.

İmkansızı Tasarlayın

Gövde parçalarına özel olarak monte edilmiş bileşenler gibi önceden imkansız parçalar tasarlayın.

Geomagic Design X

Güçlü & Esnek Tersine Mühendislik

Geomagic Design X, 3D tarama verilerini yüksek kalitede “featured -based” CAD modellere dönüştürme amacı ile üretilmiştir.Geomagic Desin X ‘in otomotik kombinasyonu kılavuzlu katı model çıktısı, inanılmaz doğru tam yüzey uydurma organik 3D taramalar için ağ düzenleme ve nokta bulut işleme gibi diğer hiçbir programın yapamadıklarını yapabilir, gerçekte var olan herşeyi tarayabilir ve imalata hazır tasarımlar oluşturabilirsiniz.

CAD programlarınızın sınırlarını genişletir.

Geomagic Design X ile 3D tasarımlarınızı kendi tasarım sürecine ekleyebilirsiniz. Böylece daha çok ve daha hızlı üretebilirsiniz. Geomagic Design X tüm tasarım ekosisteminizi yerel uzantısıyla çıkararak kapsar. SOLIDWORKS®, Siemens NX®, Solid Edge, Autodesk Inventor®, PTC Creo® and Pro/ENGINEER®.

Satış için zamanı hızlandırın

Geomagic Design X ile fikir aşamasından tasarım aşamasına kadar size günler-haftalar kazandırır. Tarama ve Tersine Mühendislik sayesinde ilgili objelerinizi hızla tarayın, modelleyin ve süreci hızlandırın.
Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
error: Content is protected !!