Geomagic Control X

Geomagic Control X

Geomagic Control X Kalite Kontrol Yazılımı

Kalite Kontrol Raporu hazırlamak ve parçalarınızı ölçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Geomagic® Control X ™, endüstrinin en çok kullanılan metroloji yazılım platformudur. Geomagic Control X ile kalite yöneticileri, devrim niteliğinde kolay kullanımlı, sezgisel, kapsamlı kontroller ve izlenebilir, tekrarlanabilir iş akışı ve ölçme işlemi bulunmaktadır. Hızlı, hassas, bilgi açısından zengin raporlama ve analiz, önemli üretkenlik ve herhangi bir üretim iş akışında yüksek kaliteli kazançlar sağlar.

Geomagic Control X Kalite Kontrol Yazılımı Temel Özellikler

● Ücretsiz GD&T gibi PMI verileri dahil olmak üzere 3D CAD uyumlu programları ile entegreli ve CATIA, NX, SOLIDWORKS and Creo Elements/Pro (Pro/ENGINEER) gibi programlar için referanslı geometri

● Tüm endüstri standartlarındaki donanım cihazlarını ve geniş dosya formatını destekler.

● Birçok popüler metroloji aleti için doğrudan arayüz

● 3D PDF raporlama araçları

● Gelişmiş Raporlama Araçları Seti

● Tanımlanmış alana göre otomatik hizalama

● Sağlam GD&T işlevselliği, standart ölçülendirme ve referans geometri oluşturma

● Çoklu denetim işlevleri dahil olmak üzere otomasyon platformu ve komutlamada sınıfının en iyisi

● 2 boyutlu ve 3 boyutlu ölçülendirme

● Teknoloji harikası GD & T fonksiyonları

● Kanat analizi
Geomagic Control X

Parça İmalatı

Her türden parça imalatçıları, üretilen parçaların doğruluğunu onaylamak ve üretim sırasında oluşabilecek sorunları hızlıca tanımlayabilmek için Geomagic Control kullanırlar. Temassız tarayıcılar kullanarak, (MMS, CT tarayıcılar) ölçüler hızlıca alınır, analiz edilir ve programlanır.

Uzay ve Havacılık

Uzay ve havacılık teknolojileri üreticileri örnek gelişmiş türbin kanadı tasarım özelliklerini, maksimum kalınlığını ölçmek için yaygın olarak Geomagic Control kullanmakmaktadır. Geomagic Control’s Airfoil özelliği sayesinde analizler ücretsizdir. Müşteriler ek ücretler ve beklenmedik entegrasyon gereksinimleri olmadan donanımın işlevselliğinden ve eşsiz hızından faydalanabilir.

Kalıp ve Alet yapımı

Kalıp ve alet üreticileri kalıpların doğruluğunu onaylamak için Geomagic Control kullanır. İnsan gözünün farkedemeyeceği küçük kusurları Geomagic Control kolayca tanımlayabilir ve hatanın olduğu yeri gösterir böylece üretimde hata riskini düşürür.

Medikal Üreticileri

Eğer doğruluğu hesaplamak ve eskimiş ürünlerin tasarımını geliştirmek ve analiz için yeni medikal implantlar araştırıyorsanız Geomagic Control Kaliteyi geliştirmede önemli bir rol oynar.
Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
error: Content is protected !!