Artec Micro 3D Scanner

Artec Micro 3D Scanner 1
- 5.0 Mp kamera
- Mavi Led teknolojisi
2
Döner tabla ve dönüş eksenleri sayesinde tam otomatik tarama
3
10 mikron hassasiyet

Artec MICRO 3D Scanner

Yüksek hassasiyette küçük detayları modellemenin yeni yolu!

Endüstriyel kalitede 3D taramaları elinizi bile sürmeden otomatik bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Küçük nesnelerde ihtiyaç duyacağınız tersine mühendislik ya da kalite kontrol gibi uygulamalarda hassas sonuçlar almanızı sağlar. diş hekimliği, mücevher, tasarım ve daha fazlası için mükemmel olan Artec Micro, 10 mikrona kadar nokta hassasiyeti ile kusursuz modeller elde etmeye olanak tanır.

Anahtar Özellikler

3D doğruluğu
1 mikrona kadar
3D çözünürlük
0 mm'ye kadar

Kalite kontrol

Çeşitli endüstrilerde, ürün kalite seviyelerinin mümkün olduğunca yüksek olmasını sağlamak için artan bir ihtiyaç vardır. Metroloji sınıfı taramaları 10 mikron hassasiyete kadar sunan Artec Micro, gözle görülemeyen detayları da rahatlıkla görebilmektedir.
Artec Micro 3D Scanner
Artec Micro 3D Scanner

Tersine mühendislik

Blueprint olmayan çoğaltılacak küçük bir parçanız olsun ya da mevcut bir parçayı hızlı bir şekilde yeniden tasarlamanız, değiştirmeniz veya 3D baskı yapmanız gerekiyorsa, Artec Micro bu işte size öncülük edecektir. Küçük parçalar el tipi tarayıcılar için gerçek bir zorluk olabilir, ancak Micro tam olarak bunun için yaratılmıştır. Hassas 3D ölçümü, oluşturduğunuz parçalarla dijital parçaları bir araya getirerek diğer çoğu tarayıcının kaçıracağı en ince ayrıntıları bile yakalamanızı sağlar.

Takı

Geleneksel pergel yöntemini ve izleme yöntemlerini unutun. Artec Micro, karmaşık mücevher ürünlerini dakikalar içinde tasarım, değiştirme, 3D baskı ve döküm için CAD / CAM verilerine dönüştürür. Karmaşık ve son derece ayrıntılı mücevher parçalarının tasarımında ve üretiminde saatlerce zaman kazandırır. Günler yerine saatler içinde kişiye özel alyanslar oluşturun ya da tamamen yeni bir mücevher parçası oluşturmak için 3D modelleyin ve üretime başlayın.
Artec Micro 3D Scanner
Artec Micro 3D Scanner

Kültürel mirasın korunması

Bugün, sayısız paha biçilmez tarihi eser müze depolarında veya arka odalarda kilitlenmiştir. Zamanla, uygunsuz koşullar nedeniyle, bu nesnelerin çoğu kötüleşiyor. Bu değerli eşyaları belgelemek zamana karşı bir yarış. Artec Micro, birkaç dakika içinde küçük kültürel nesnelerin son derece ayrıntılı 3D modellerini yapma gücü verir. Özellikle sikke gibi tarihte önemli yer tutan ve arşivlenemeyen eserler için Artec Micro kesin çözüm sunmaktadır.

Diş hekimliği

Artec Micro, günümüzün diş uygulamaları için kesin çözümdür. Laboratuvar kullanımı ve 3D baskı için hassas CAD / CAM uyumlu 3D taramalar oluşturur. Tek dişleri, protezleri veya karmaşık ağız içi yapıları taramak için idealdir. Artec Studio’dan ExoCAD ve diğer dental yazılımlara aktarın. Kronların ve köprülerin, protezlerin, implantların ve daha fazlasının tam dijital reprodüksiyonlarını ve arşiv kopyalarını oluşturmak için mükemmeldir.
Artec Micro 3D Scanner

Masaüstü 3D taramanın en ileri noktası

Artec Micro, en yeni tarama teknolojisini masaüstünüze getirir. Gelişmiş çift renkli kameraları ve mavi LED ışıkları, nesnenin en az dijital karesini yakalayarak nihai dijital kopyasını oluşturmak için Micro’nun çift eksenli döndürme sistemi (salınım ve döndürme) ile mükemmel şekilde senkronize edilir.

Güçlü, sağlam yazılım

Kutudan çıktığı anda Micro, gerçek zamanlı dijital yakalama için sektörde beğenilen Artec Studio ile entegre olur. Taramalarınızın ekranda canlandığını görün. Taramanın ardından Artec Studio taramanızı işlemenizi kolaylaştırır. Elde taşınan tarayıcılarımızla aynı adımları izleyin ve son 3D modeli SOLIDWORKS, PolyWorks Inspector, Control X veya Design X gibi yazılımlara aktarın.

ARTEC STUDIO

Artec Studio profesyonel 3D tarama için beğenilen yazılım

Artık yeni ve deneyimli kullanıcılar yüksek hassasiyetli 3D taramalar elde edebilirler.

3D Modeller

Artec MICRO Teknik Özellikleri

3D doğruluğu
10 mikrona kadar (0.01 mm)
3D çözünürlük
0.029 mm’ye kadar
Tam renkli tarama
Var
Nesne boyutu
90 × 60 × 60 mm
Hedefsiz tarama
Var
Çıktı formatları
STL, OBJ, BTX dahil tüm popüler formatlar
Işık kaynağı
Mavi LED
Tabloda önemli özellikler bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
error: Content is protected !!