Depowdering

Yüksek Adetli 3D Baskı Parçaları Temizleme

PostPro Depowdering'in Faydaları

Tamamen Temizlenmiş Parçalar

Yaygın olarak kullanılan tüm malzemeler ve geometriler için uygundur ve ayrıca kumlama için de kullanılabilir. Parçaların son kullanıma veya diğer post-process işlemleri için hazır hale gelmesini sağlar.

Maksimum Verim

Makine, büyük parça gruplarını bile 10 dakikadan daha kısa sürede nazikçe temizler. Ayarlar ve sepet açısı ayarlanıp kaydedilir; kaydedilen profillerle tekrarlanabilir sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Ergonomik Tasarım

Operatör dostu tasarım konfigürasyonu, daha güvenli ve daha verimli bir kullanıcı deneyimi sunar. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. UL&CE sertifikalıdır.

EKLEMELİ ÜRETİM SEKTÖRÜ İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞTIR

Statik elektriği azaltan ve dolayısıyla “toz kalıntısız” parçalar sağlayan bir iyonizasyon ünitesi ile donatılmıştır.


Siklon, mükemmel temizlik ve sürekli çalışma karışımı sağlar.


Pencerelerin tozlanmasını önlemek için yüksek emiş oranına sahip vantilatör sistemine sahiptir.

Filtre ünitesinden gelen toz kalıntıları, kapalı bir toz haznesinde toplanır.

PostPro DP MAX

PostPro DP MAX, maksimum verim için tasarlanmış tam otomatik 2’si 1 arada bir toz boşaltma ve kumlama sistemidir.

Sürekli Dönüş Teknolojisi

Maksimum verim ve proses esnekliği için sürekli dönüş teknolojisi ile güçlendirilen PostPro DP Max, 63 litrelik bir işleme hacmine sahiptir. Büyük parça ve büyük parti üretim çalışmalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Etkili Kullanıcı Deneyimi

Sistem, parçaların taşıma konteynerine otomatik olarak yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlayan ters çevrilebilir kayış kontrolleri ile donatılmıştır. Ergonomik bir çalışma yüksekliğinde önden yükleme yapılır.

Dijital Bağlantı

Siemens S7-1200 PLC ile donatılan PostProDP Max, harici Üretim Yürütme Sistemlerine bağlanabilir ve bir üretim iş akışında diğer EMS ile iletişim kurarak entegre olabilir.

PostPro DP PRO

PostPro DP PRO, post-process zincirinizde zaman ve maliyet tüketen müdahaleleri ortadan kaldırarak parçaları saatlerce temizlemek veya kumlamak yerine kullanılan bir çözümdür.  Güçlü PostPro DP PRO tarafından temizlenemeyen hiçbir parça yoktur.

Milyonlarca parçayı temizleme

Geniş boyutlu sepet, püskürtme açısının optimizasyonuna, parçaları hızlı bir şekilde temizlemeye ve ayrıca gruplar arasında kolayca geçiş yapılmasına olanak tanır. Parçalarınızı temizlemek için ideal ayarları bulduğunuzda, ayarları kaydedebilir ve tekrar kullanabilirsiniz.

Büyük parçalar, küçük parçalar

PostPro DP PRO, otomatik kumlama alanınızda hiçbir şeyi değiştirmeden büyük parçaların hızlı bir şekilde kumlanmasını sağlayan ayrı bir manuel kumlama alanına sahiptir.

Kullanıcı dostu

PostPro DP PRO, operatör düşünülerek tasarlanmıştır. Güvenli, sürdürülebilir ve verimli bir kullanıcı deneyimi sağlar. Sizi post-process zincirindeki bir sonraki adıma hazırlayacaktır.

PostPro DP

PostPro DP, uygun fiyatlı temizleme ve kumlama sistemidir. Otomatik işlem sonrası iş akışınızla başlamak için gereken her şeye sahiptir.

Dayanıklı

PostPro DP uzun süreli kullanımlara dayanacak şekilde üretilmiştir. Hızlı kurulumu ve kolay kullanımıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeydedir.

İdeal Boyut

Ergonomik yükseklikteki kumanda paneli ve sepet ile kullanıcı, makineyi rahatça yükleyebilir ve parametreleri ayarlayabilir.

Ekonomik

Otomatik temizlemeye erişimi kolaylaştırmak için fiyat performans ürünü olarak kategorize edilmiştir.

Yüksek hacimli parçaların verimli yüklenmesi ve boşaltılması için kolay çıkarılabilir sepet mevcuttur. 

Sepet, farklı formlar ve birçok parçaya optimum dönüş sağlamak için elektrikli bir açı ayarına sahiptir.

Ayar paneli ile; çalışma süresi, püskürtme basıncı regülatörü ve parça parametreleri programlanır.

Sıçrama camının değiştirilmesi kolaydır.
2 püskürtme nozullu geniş sepet, tek seferde 15 kg’a kadar yüklemeye izin verir.
Eldivenleri kapatan koruyucu kapağın çıkarılmasıyla manuel kumlama mümkündür.

Bilyeli Kumlama

PostPro toz alma makineleri ayrıca kumlama için de kullanılabilir. Tarifler, özel püskürtme ortamına ve parçasına uyacak şekilde ayarlanabilir.

Tüm Yaygın Aşındırıcılar İçin Uygun

Komponentler, 3D yazıcı malzemelerine dayanıklıdır ve HP Multi Jet Fusion, EOS ve 3D Systems dahil tüm toz tabanlı yazıcı platformlarının yanı sıra poliamidler ve elastomerik malzemeler gibi bir dizi termoplastik polimer ile çalışabilir.


Sistem; korindon, cam boncuklar, seramikler, plastikler ve ince paslanmaz çelik ile çelik tanecikleri gibi birçok malzemeyle çalıştırılabilir. Parçalara zarar vermeden tüm tozu çıkarmak için 10 dakika yeterlidir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
error: Content is protected !!